EST РУС ENG DE NO
Puidumüük
Võrkkotid

Tutvustus


Ettevõte Benexon võib pidada Eestis juba kogenud võrkkottide müüjaks. Firma asutati 2000. aasta lõpus. Tänaseks on Benexon OÜ Eesti turul tublisti kanda kinnitanud ning kuulub oma tegevusvaldkonnas kindlasti parimate hulka.

Firma algusaastatel tegelesime peaasjalikult polüpropüleen kangast võrkkottide müügiga kaminapuude ning juur- ja köögiviljade pakkimiseks. Tegeleme sellega tänaseni ning püüdleme pidevalt kliendi täieliku rahuloluni, laiendades võrkkottide kasutusvaldkonda, parandades kvaliteeti.
Turustame meie ettevõtte poolt pakutavaid tooteid peaasjalikult Eestis ja Lätis, samas on meil kliente ka Leedus, Venemaal, Norras, Soomes ja Iirimaal.

Meie visiooniks on kasvada pakkevahendeid müüvaks ettevõteks, mis suudab alati pakkuda pisut enam, kui klient oskab oodata. Tahame olla oma klientidele parimaks partneriks pakendi valikul, aidates seeläbi kliendil leida kõige otstarbekam pakkelahendus.

Oleme valdkonna alaste huvilistena uuendusmeelsed ja loovusele orienteeritud. Kasutame optimaalselt tehnoloogia poolt pakutavaid võimalusi.

Operatiivsus ja töövaldkonna hea tundmine annab meile vajaliku koostööks.