EST РУС ENG DE NO
Puidumüük
Võrkkotid

Tutvustus


Kesk-Eesti Küttekontor hakkas elanikkonnale küttepuid ja küttematerjali pakkuma veebruarist aastal 2005 ja alates sellest ajast oleme püüdnud pakkuda kõrge kvaliteediga tooteid ja sinna juurde ka tasuta transpoditeenust oma tublide autojuhtidega.
Aasta 2011 majandustulemuste eest tunnustati firmat Viljandimaa edukaima ettevõtte tiitliga.

Suur osa küttekontori toodetud ja pakitud kaminapuudest eksporditakse Norra ja Rootsi, kus erinevad suured kauplusteketid neid edukalt müüvad. Tagasiside on olnud siiani väga positiivne. Samuti on võimalik osta meie toodangut Eesti erinevatest kauplustest.


Eesti klientidele müüme kuivi kütteklotse ja lepa-, kase- ja saarekaminapuid võrkkottidesse pakituna ja konteineritesse laotuna,samuti toorest puud konteinerisse laotuna. Puude liikideks on hall lepp, kask, saar. Kütteklotsid on kuivast okaspuu materjalist, erinevate pikkustega ja paksustega laua- ja prussiotsad saekaatrist.
Lisaks pakume ka turba- ja puitbriketti ning küttegraanuleid ehk pelleteid.
Transporditeenus on meie poolt üle mandri-Eesti ja selle eest maksma ei pea.

Pakume ka kuumtöötlus- ja kuivatusteenust.
Firma Benexon OÜ on kantud 21.05.2012.a. Taimetervise registrisse ja meie registreerimisnumber on 3592.

Et lähemalt tutvuda Kesk-Eesti küttekontori poolt pakutavate toodete ja teenustega, vaadake koduleheküljel www.kyttekontor.ee ringi. Loodame, et saame teile kasulikud olla.